График на тренировките през месец Септември

До края на СЕПТЕМВРИ месец тренировките по ориентиране ще се провеждат както следва:
ВТОРНИК и ЧЕТВЪРТЪК 9:00 и 17:30 пред залата по лека атлетика(ако е лошо времето- в залата) – физически тренировки
СЪБОТА или НЕДЕЛЯ – Технически тренировки(с карта и компас)
за повече подробности къде ще бъдат техническите тренировки и за промяна в часовете за физическите тренировки следете страницата ни във фейсбук:
Спортен клуб по ориентиране „Сини камъни“
13413549_1029845013777068_5520359182166806487_n

3 O days 2016

3Oday_emblema-2
19-21.08.2016

Двама състезатели от СКО Сини камъни ще представят България на Европейското първенство

Стефан Йорданов(М 18) и Валентин Нейков(М 16) са младежите, които заминаха с националния отбор на България за да участват в Европейското първенство по ориентиране, което се провежда в Полша при следната програма
01.07(петък) ДЪЛГА – старт 10:30 Българско време
Стефан Йорданов стартира в 13:48(БГ време)
Валентин Нейков – 12:53(БГ време)

02.07(събота) ЩАФЕТА – старт 10:30 (Бг време)
03.07( неделя) СПРИНТ – старт 10:10 (Бг време)
Пожелаваме успех на нашите момчета, както и на всички младежи от Националния отбор на БЪЛГАРИЯ !
13427927_1312295418800601_4189708112365806928_n

13508914_1136629939713806_2200359606071125739_n

Държавни титли за клуб по спортно ориентиране „Сини камъни“ – Сливен

Изминалия уикенд(17-19.06.16г)  бе проведено Държавно първенство по спортно ориентиране за деца на възраст от 12 до 18г.  в град Троян и с.Орешак.

Клубът по спортно ориентиране „Сини камъни“ взе участие в трите дистанции – спринт,дълга и щафета с общо 17 състезатели. А общо децата, които се състезаваха бяха 366 от 28 клуба от страната.

Въпреки голямата конкуренция, която имаха – децата от СКО „Сини камъни“ успяха да се преборят и да завоюват призови места.

СПРИНТ:

Стефан Йорданов – М 18 – 1 място (28 състезатели)

Валентин Нейков – М 16 – 1 място (34 състезатели)

Стефан Куртев – М 16 – 9 място (34 състезатели)

Деница Пенева – Ж 14 – 3 място (47 състезатели)

ДЪЛГА ДИСТАНЦИЯ:

Валентин Нейков – М 16 – 2 място (38)

Мирослав Куртев – М 16 – 4 място (38)

Данаил Петков – М 14 – 10 място (44)

Кристиана Кънева – Ж 16 – 7 място (34)

ЩАФЕТИ:

М 18 1-во място

Мирослав Куртев

Валентин Нейков,

Стефан Йорданов,

Ж 18 – 3-то място

Кристиана Кънева

Мария Иванова

Деница Пенева

Ж 14 – 4-то място

Преслава Стефанова

Антония Кондева

Станислава Сярова

PicMonkey Collage

ПРОГРАМА 06-12.06.16

ВТОРНИК 19:00 Западния вход на стадиона
СРЯДА 19:00 Пред залата
ЧЕТВЪРТЪК 19:00 Началото на стълбите на Хамамбаир
СЪБОТА – техническа тренировка – Абланово
НЕДЕЛЯ – техническа тренировка Карандила(качваме се с лифта)

ТЕХНИЧЕСКИ ТРЕНИРОВКИ !
СЪБОТА – 10:00 тръгваме от клуба за Абланово.
НЕДЕЛЯ – 9:00 тръгваме от обръщалото на тролеите.Качваме се с лифта(носете по 3лв за лифт – в посока).

Страницата на Спортен клуб по Ориентиране "Сини камъни" Сливен